Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Egzamin maturalny 2021 - wytyczne sanitarne

Przypominamy, że w związku z zainstniałą sytuacją covidową w całym kraju, wytyczne dotyczące przeprowadzania egzaminów maturalnych kładą szczególny nacisk na zachowanie reżimu sanitarnego podczas egzaminu. Bardzo prosimy wszystkich maturzystów o zastosowanie się do poniższych: 

  1. W Szkole może przebywać tylko uczeń zdający egzamin w danym dniu. Rodzice proszeni są o niewchodzenie do budynku.
  2. Absolwenci zgłaszają się na egzamin o godz. 8:15 w dn. 4 i 5 maja. W pozostałe dni wystarczy jeśli przyjdzie do szkoły 30 minut przed egzaminem, czyli o 8:30.
  3. Każdy zdający ma obowiązek posiadania maseczki zasłaniającej usta oraz nos - niedozwolone są bandany, szaliki, przyłbice. Maseczki można zdjąć dopiero po zajęciu miejsc w ławkach. Należy je jednak założyć przy wychodzeniu z sali czy podchodzeniu do komisji egzaminacyjnej.
  4. Uczniowie nie mogą wnosić na salę egzaminacyjną urządzeń elektronicznych - w związku z zaistniałą nie będzie wyznaczonego miejsca na ich przechowywanie.
  5. Uczniowie mają obowiązek posiadania własnych przyborów, dozwolonych podczas danego egzaminu: kalkulator prosty, linijka, cyrkiel, na geografii i historii - lupa. 
  6. Uczeń może mieć własną butelkę z wodą - podczas egzaminu musi się ona znajdować na podłodze.
  7. Uczniowie zachowują dystans w oczekiwaniu na egzamin oraz podczas wchodzenia i opuszczania sali.