Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Praca: Technik, klimatyzacji wentylacji HVAC

Technik, klimatyzacji wentylacji HVAC (Na terenie całej Polski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac serwisowych, naprawczych oraz konserwacyjnych w systemach HVAC u klientów - na terenie całej Polski,
  • Diagnozowanie awarii i usterek,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z wykonywaną pracą,
  • Zamawianie części zamiennych,
  • Współpraca i doradztwo klientom w zakresie doboru, instalacji, eksploatacji i serwisu systemów HVAC,
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi technikami,
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NIE JEST WYMAGANE, PRACA DLA ABSOLWENTÓW
  • Posiadanie wykształcenia technicznego z zakresu klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania lub pokrewnych specjalizacji w zakresie szkoły średniej lub wyższej
  • Jesteśmy także otwarci na kandydatów posiadających 1-2 letnie doświadczenie w zakresie serwisu systemów HVAC, bez kierunkowego wykształcenia,
  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie, na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz na czytanie dokumentacji technicznej,
  • Posiadanie aktualnego prawa jazdy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie w zależności od prezentowanych umiejętności: 6000 - 7500 zł brutto
  • Ciekawe i pełne wyzwań życie korporacyjne
  • Ciepły i przyjazny międzynarodowy zespół profesjonalistów
  • Samochód służbowy, również do celów prywatnych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie, Karta MultiSport lub Wczasy „Pod gruszą”,
  • Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników,
  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej,
  • Dodatkowe premie uwarunkowane wynikami.

Ogłoszenie PDF

Można się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez e-mail.

+48 604 509 538.
teimur.nasirau@innovationeu.com