Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekty unijne

 

Szkoła jest w czasie realizacji 4 Projektów Unijnych

  1. Praktyczna edukacja OZE i klimatyzacja - Projekt jest przeznaczony dla dwóch zawodów technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz technik chłodnictwa i klimatyzacji . Przewidziany jest dla 28 uczniów (25M i 3K).
  2. Profesjonalny Instalator - Projekt jest przeznaczony dla 2 zawodów technik urządzeń sanitarnych (TUS) (według reformy oświaty technik inżynierii sanitarnej (TIS)) oraz technik gazownictwa. Przewidziany jest dla 48 uczniów (45M i 3K) w tym 30 uczniów z TUS i 18 uczniów z TG oraz 7 nauczycieli(3M i 4K).
  3. Profesjonalny Logistyk - Projekt jest przeznaczony dla zawodu technik logistyk (TL). Przewidziany jest dla 30 uczniów (18M i 12K) oraz 3 nauczycieli (1M i 2K)
  4. Od szkolenia do zatrudnienia - Projekt jest przeznaczony dla wszystkich nauczanych zawodów w Technikum Nr 3 przy ZSP nr 3 w Łodzi. Przewidziana grupa docelowa to 60 uczniów (58M i 2K) oraz 2 nauczycieli (2M). Projekt jest przeznaczony w zakresie uzyskania uprawnień na prawo jazdy kat C, kwalifikacji wstępnej oraz EcoDrivingu dla wszystkich grup zawodowych kształcących się w Technikum Nr 3 przy ZSP nr 3 w Łodzi (38M i 2K), natomiast w zakresie uzyskania uprawnień na wózki widłowe, koparko-ładowarki, podesty ruchome, przenośników HDS projekt przeznaczony jest dla kierunków technik gazownictwa, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik urządzeń sanitarnych (technik inżynierii sanitarnej), ze względu na możliwość wykonywanego zawodu w tym prac ziemnych (19M i 1K).
  5. Nowe kwalifikacje – nowe szanse
  6. Praktyka czyni mistrza w Technikum nr 3